Nasze przedsiębiorstwo działa w Polsce już od wielu lat, a zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala na dostarczanie najwyższej jakości kasetonów oraz elementów reklamy zewnętrznej. Wszystkie oferowane produkty zostały stworzone z niezwykle wytrzymałych materiałów, dzięki czemu mogą być użytkowane nawet przez wiele lat bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Z jakich materiałów tworzymy reklamę?

W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się kasetony typu BIG. Są one dedykowane na zewnątrz budynku i pozwalają na wykonanie nawet wielkogabarytowego oznakowania. Jest to rozwiązanie o niespotykanie mocnej konstrukcji dostosowane do montażu na elewacjach oraz dachach do kilkudziesięciu metrów nad ziemią. Wszystkie metalowe elementy zostały w odpowiedni sposób zabezpieczone przed warunkami pogodowymi, co sprawia, że są one odporne na mróz, opady deszczu czy też śniegu.

Wszystkie konstrukcje są wyposażane w najwyższej jakości akcesoria, jak na przykład przetwornice, moduły LED oraz wiązki elektryczne. Sprawia to, że użytkowanie kasetonów jest bezpieczne oraz niezwykle efektowne.

Oczekiwania klienta zawsze na pierwszym miejscu!

Jedną z podstawowych czynności podejmowanych jeszcze przed przystąpieniem do właściwych prac produkcyjnych jest przeprowadzenie rozmowy z klientem, w czasie której naszym zadaniem będzie pozyskanie jak najwięcej informacji na temat potrzeb oraz indywidualnych wymagań. Pozyskaną wiedzę łączymy z naszym wieloletnim doświadczeniem oraz specjalistyczną wiedzą z zakresu tworzenia konstrukcji reklamowych. Wszystko po to, aby dobrać możliwie najlepsze rozwiązania dla klientów, które będą służyły przez wiele lat.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. W procesie produkcji kasetonów wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania technologiczne, dzięki czemu tworzona reklama zewnętrzna doskonale się prezentuje i zapewnia znakomitą promocję.