KOMPLEKSOWA REKLAMA ZEWNĘTRZNA

Nasza firma działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się dostarczaniem jakościowych akcesoriów reklamowych. Oferta przedsiębiorstwa to przede wszystkim szyldy, pylony, tablice, a także witryny. Wszystkie dostarczane elementy są wykonane z niezwykle wytrzymałych materiałów, dzięki czemu mogą być użytkowane nawet przez wiele lat bez konieczności przeprowadzania czynności naprawczych. Odpowiednie zabezpieczenie metalowych elementów przed korozją sprawia, że produkty odznaczają się doskonałym wyglądem i są odporne na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych, jak mróz, opady deszczu czy też śniegu.

Szeroka oferta firmy

Sporym zainteresowaniem klientów cieszą się w ostatnim czasie litery reklamowe 3D. Można w ich wnętrzu zamontować elementy oświetleniowe, dzięki czemu produkty są widoczne nawet w nocy. Na specjalne zamówienie klientów oferujemy także frezowanie 3D. Tego typu prace pozwalają na stworzenie elementów reklamowych, które są dopasowane pod indywidualne oczekiwania każdego z odbiorców. W ostatnim czasie oferta firmy została wzbogacona także o płyty kompozytowe. Budynek nimi pokryty prezentuje się niezwykle okazale oraz nowocześnie. Zachęcamy do wybrania najodpowiedniejszych propozycji dla swoich potrzeb.

Znaki przestrzenne i reklamowe litery 3D mogą w znakomity sposób podnieść rozpoznawalność marki. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają nam pewność stworzenia niesamowitej reklamy wizualnej. Wykonujemy między innymi efekt poświaty oraz świecące krawędzie, które doskonale wyróżniają się na tle tradycyjnych komunikatów reklamowych. Zapraszamy do obejrzenia naszych dotychczasowych realizacji oraz do wybrania najodpowiedniejszego rozwiązania dla swoich potrzeb.

Oferowane przez naszą firmę kasetony świetlne zapewniają doskonałą promocję firmy nie tylko w ciągu dnia, ale i w nocy. Wykonujemy projekty pod indywidualne zamówienie każdego z klientów, a specjalny dźwig daje możliwość montażu akcesoriów reklamowych nawet na bardzo dużych wysokościach. Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania rozwiązania, które możliwie najbardziej spełni Państwa oczekiwania.

W ostatnim czasie oferta naszej firmy została wzbogacona między innymi o pylony, totemy reklamowe oraz witacze. Dostarczane akcesoria zapewniają doskonałą rozpoznawalność firmy nie tylko w dzień, ale dzięki podświetlanym elementom również w nocy. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu informatycznemu oraz wielofunkcyjnym maszynom istnieje możliwość dostosowania się do indywidualnego projektu stworzonego dla każdego z klientów.

Sporym zainteresowaniem klientów naszej firmy cieszą się witryny, tablice oraz elementy oznakowania. Wykonujemy tablice informacyjne i BHP. Dodatkowo wykonujemy również tabliczki na drzwi, szyldy, a także kierunkowskazy, które ułatwiają klientom dotarcie do siedziby firmy. Nasza oferta to także witryny reklamowe, które w znakomity sposób promują przedsiębiorstwo na najbardziej ruchliwych ulicach w mieście. 

Nie ma wątpliwości, że znakomity wygląd firmy z zewnątrz przyciąga klientów. Do efektownego prezentowania się elewacji wykorzystujemy między innymi płyty kompozytowe. Tego typu konstrukcje wyglądają niezwykle estetycznie i nowocześnie. Łatwość ich obróbki sprawia, że możemy dostosować się do indywidualnych oczekiwań każdego z klientów, a odpowiednie zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi powoduje, że konstrukcje prezentują się znakomicie nawet przez wiele lat. 

Oferta naszej firmy to nie tylko tworzenie różnego rodzaju reklam świetlnych. Na potrzeby naszych klientów świadczymy także wiele innych usług, jak na przykład montaż z wykorzystaniem dźwigu czy też projektowanie elementów pod indywidualne zamówienie każdego z odbiorców. Przeprowadzone na przestrzeni lat liczne realizacje dają nam pewność dostarczania jakościowych produktów odpornych na działanie czynników zewnętrznych.  

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala naszej firmie na dostosowanie się do indywidualnych oczekiwań każdego z klientów. Podczas frezowania CNC wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie komputerowe, które gwarantuje wykonanie realizacji z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Przeprowadzamy prace w różnych materiałach, jak aluminium, PCV, drewno, MDF czy też poliwęglan. 

Skontaktuj się z nami

Wyślij wiadomość

Zadzwoń teraz

Adrian: +48 887 661 887
Wyceny, Wizualizacje oraz Pozostałe Pytania

Adam: +48 605 581 219
Sprawy Techniczne i Montaże

AKTREKLAMA.PL

Wpis do CEIDG
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
Adrian Kubicki
47-270 Urbanowice
Kozielska 52
NIP: 749 208 65 82
Regon: 161454868

    Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adrian Kubicki z siedzibą w Urbanowicach, Kozielska 52.