CZCIONKA
Korzystaj z bezszeryfowych czcionek. Czcionki szeryfowe mogą powodować problemy z równomiernym rozświetleniem znaku ze względu na swój skomplikowany i zwężający się kształt. Dodatkowo czcionki bezszeryfowe są zdecydowanie bardziej czytelne. Pamiętaj, że czytelność jest bardzo ważnym elementem. Nie można pozwolić sobie na to aby tracić klientów, ponieważ Ci nie potrafili odczytać informacji w kilka sekund.

KOLOR LICA
Są kolory których należy unikać przy świecących licach. Są to bordowy, ciemny niebieski i ciemny zielony. Te kolory bardziej pochłaniają światło niż emitują, przez co znak jest mniej czytelny. Jest to tym bardziej istotne kiedy w bezpośredniej odległości są inne reklamy świetlne, które są zaprojektowane zgodnie ze sztuką, świecąc jasnym i równomiernym światłem.

OBRYS LITER
Przy literach przestrzennych, zewnętrznych wykonywanych z aluminium należy stosować odpowiedni obrys. Wymagane jest minimum 3,5 cm aby odpowiednio rozświetlić litery i znaki.

Są istotne elementy na, które należy zwrócić uwagę aby świetlne litery i znaki przestrzenne przyciągały klientów do Twojej lokalizacji i przynosiły Ci wymierny zysk. Są to uniwersalne zasady opracowane na podstawie badań nad percepcją człowieka. Należy się nimi kierować bez względu na to czy prowadzisz restaurację, hotel, restaurację, pub czy potrzebujesz oznakowania hali produkcyjnej.

 

Adrian Kubicki  /  aktreklama.pl

Producent reklam świetlnych / Litery przestrzenne / Pylony / Kasetony


 

Kontakt

Wyślij wiadomość

Zadzwoń teraz

Adrian: +48 887 661 887
Wyceny, Wizualizacje oraz Pozostałe Pytania

Adam: +48 605 581 219
Sprawy Techniczne i Montaże