Cieszymy się zaufaniem

wśród wielu prężnie działających firm. Zapraszamy do przeglądu opinii, na temat naszych produktów i usług. Będziemy dumni goszcząc Cię w tym rosnącym gronie.

SCANIA POLSKA S.A.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje zaangażowanie, inicjatywa, gotowość do szybkiego działania oraz elastyczność w dostosowaniu się firmy do potrzeb klienta. Rekomendujemy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adrian Kubicki jako odpowiedzialnego partnera dbającego o wysoki poziom wdrażanych usług.

TOMI MARKT - SIEĆ SUPERMARKETÓW

Usługa wykonana jest zawsze zgodnie z zatwierdzonym projektem, profesjonalnie i terminowo. Oferta firmy jest zdecydowanie godna polecenia przy realizacji wszelkich zadań związanych z reklamą.

DAMEN SHIPYARDS

Jako stocznia jesteśmy wymagającym kontrahentem. Aktreklama zdecydowanie spełnia nasze oczekiwania. Polecamy współpracę, szczególnie ze względu na wysoką jakość produktów i usług oraz pomysłowość rozwiązań technicznych.

RUZIK GROUP

Odkąd zamawiamy reklamy świetlne w firmie Aktreklama.pl nasze budynki nabrały zdecydowanie na wyglądzie, a klientów przybywa. Polecamy korzystanie z usług Aktreklama.pl

Napisz lub Zadzwoń do nas.

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje Pytania.


Wyślij Wiadomość

biuro@aktreklama.pl

Zadzwoń Teraz

Adrian: +48 887 661 887
Wyceny, Wizualizacje oraz Pozostałe Pytania

Adam: +48 605 581 219
Sprawy Techniczne i Montaże

AKTREKLAMA.PL

Wpis do CEIDG
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
Adrian Kubicki
47-270 Urbanowice
Kozielska 52
NIP: 749 208 65 82
Regon: 161454868