Pylony, Totemy, Witacze

to prestiżowe oznakowanie dla najbardziej wymagających - świadczące o prężnie działającej firmie. Piękna wolnostojąca duża i oświetlona konstrukcja zwraca na siebie uwagę. Przy tego typu oznakowaniu nie jesteśmy ograniczeni formą i kształtem, dlatego projekt zawsze jest dostosowany, aby był zgodny z wizerunkiem firmy. Istnieje nieograniczona liczba kombinacji , dlatego zawsze doradzamy w wyborze najlepszego rozwiązania.

Pylony i Totemy

to prestiżowe oznakowanie dla najbardziej wymagających - świadczące o prężnie działającej firmie. Piękna wolnostojąca duża i oświetlona konstrukcja zwraca na siebie uwagę. Przy tego typu oznakowaniu nie jesteśmy ograniczeni formą i kształtem, dlatego projekt zawsze jest dostosowany, aby był zgodny z wizerunkiem firmy. Istnieje nieograniczona liczba kombinacji, dlatego zawsze doradzamy w wyborze najlepszego rozwiązania.

Witacze

Oferta kierowana głównie dla Miast, Powiatów, etc. Witacz jest wolnostojącą konstrukcją pełniącą formę powitania. Najczęściej stawiane przy granicach Województw, przy wjazdach do Miast.

Specjalne Realizacje

Zaprojektujemy i Wykonamy Unikalne Oznakowanie zgodnie z Twoimi indywidualnymi wymaganiami. Wspólnie dobierzemy Kolorystykę, Kształty, Oświetlenie, Umiejscowienie oraz Dodatki, aby Reklama Świetlna przynosiła Ci zyski latami.

Galeria

Zachęcamy do przeglądania Zdjęć i Poszukiwania Inspiracji.

Napisz lub Zadzwoń do nas.

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje Pytania.


Wyślij Wiadomość

biuro@aktreklama.pl

Zadzwoń Teraz

Adrian: +48 887 661 887
Wyceny, Wizualizacje oraz Pozostałe Pytania

Adam: +48 605 581 219
Sprawy Techniczne i Montaże

AKTREKLAMA.PL

Wpis do CEIDG
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
Adrian Kubicki
47-270 Urbanowice
Kozielska 52
NIP: 749 208 65 82
Regon: 161454868