Litery i Znaki Przestrzenne

są elegancką i wyróżniającą się formą oznakowania. Najczęściej montowane na elewacjach, dachach budynków i konstrukcjach, również we wnętrzach. Oferujemy wiele możliwości i sposobów wykonania liter i znaków świetlnych. Istnieje nieograniczona liczba kombinacji Kształtów i Kolorów, dlatego zawsze doradzamy w wyborze najlepszego rozwiązania.

Face LIT

Najczęściej spotykana forma podświetlenia – od przodu. Znaki i Litery mogą mieć w dzień i po podświetleniu jeden wybrany kolor, lub dzięki technologii DoubleColor możemy stosować różne kombinacje kolorystyki przed i po podświetleniu. Przykładowo: w ciągu dnia Oznakowanie może mieć kolor Fioletowy, a w nocy Złoty. Technologia Black n White, pozwala aby oznakowanie które w dzień ma kolor czarny, po podświetleniu zmienia się na białe…

Back LIT

Często spotykanym podświetleniem jest zastosowanie efektu poświaty. W ciągu dnia Oznakowanie jest w wybranym kolorze, a w nocy światło padając na elewację budynku tworzy wokół oznakowania łunę. Oznakowanie pozostaje czarne, a poświata jest w jednolitym lub zmiennym kolorze.

Double LIT

Najwięcej możliwości daje oświetlenia Oznakowania od przodu oraz od tyłu. Dzięki takiemu rozwiązaniu Reklama Świetlna będzie się jeszcze bardziej wyróżniała z tła.

Specjalne Realizacje

Zaprojektujemy i Wykonamy Unikalne Oznakowanie zgodnie z Twoimi indywidualnymi wymaganiami. Wspólnie dobierzemy Kolorystykę, Kształty, Oświetlenie, Umiejscowienie oraz Dodatki, aby Reklama Świetlna przynosiła Ci zyski przez lata.

Galeria

Zachęcamy do przeglądania Zdjęć i Poszukiwania Inspiracji.

Napisz lub Zadzwoń do nas.

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje Pytania.


Wyślij Wiadomość

biuro@aktreklama.pl

Zadzwoń Teraz

Adrian: +48 887 661 887
Wyceny, Wizualizacje oraz Pozostałe Pytania

Adam: +48 605 581 219
Sprawy Techniczne i Montaże

AKTREKLAMA.PL

Wpis do CEIDG
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
Adrian Kubicki
47-270 Urbanowice
Kozielska 52
NIP: 749 208 65 82
Regon: 161454868