Kasetony Świetlne

to często spotykana forma reklamy. Jasno podświetlone zwracają uwagę zwłaszcza w nocy. Najpowszechniejsze są w kształcie prostokątnym lub owalu. Kasetony najczęściej montuje się na elewacjach budynków oraz nad wejściem. Dwustronne mocowane są prostopadle do ściany. Front kasetonu wykonujemy z Dibond'u, Pleksi lub Winylu. Oświetlona może być cała reklama albo wybrany Tekst i Grafika. Oferujemy wiele możliwości i sposobów wykonania Kasetonów Świetlnych. Istnieje nieograniczona liczba kombinacji Wzorów i Kolorów, dlatego zawsze doradzamy w wyborze najlepszego rozwiązania.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów, abyśmy mogli zaprojektować i wykonać spełniający Twoje oczekiwania kaseton reklamowy. Cena zależna jest od wybranych materiałów, wielkości oraz rodzaju kasetonu, jednak z pewnością jest ona niezwykle korzystna. Kasetony podświetlane to doskonałe rozwiązanie, które sprawi, że lokalizacja Twojego biznesu widoczna będzie z dużej odległości.

Kasetony Frezowane

Wykonane z błyszczących lub matowych płyt kompozytowych. Jednostronne lub dwustronne w Dowolnych Rozmiarach. W celu uzyskania dodatkowego efektu zwracającego uwagę, stosujemy Plexi do 20mm, aby Znaki i Litery 'wystawały' po za lico kasetonu. Tego typu kasetony reklamowe to niezwykle efektowna forma promocji lokalu lub firmy. Wyraźnie widoczne elementy z Plexi dodatkowo przyciągają uwagę klientów oraz nadają całości estetycznej formy. Pragniesz zamówić frezowany kaseton reklamowy? Cena oraz szczegóły wykonania zostaną ustalone, kiedy skontaktujesz się z nami.

Kasetony Vinyl'owe

W przypadku reklam wielkogabarytowych stosuje się lico wykonane z tkaniny do podświetleń. W nocy mogą świecić wybrane teksty i grafika lub całe lico. Takie kasetony świetlne to wspaniałe rozwiązanie w przypadku dużego formatu. Chcąc stworzyć wyraźnie, widoczne z daleka logo warto zainwestować w kasetony podświetlane. Jest to także stosunkowo tanie rozwiązanie w porównaniu do tworzenia poszczególnych elementów reklamy z oddzielnych materiałów. Tkanina winylowa jest bardzo wytrzymała oraz odporna na działanie czynników zewnętrznych, takich jak deszcz, śnieg, promienie słoneczne oraz wiatr. Zamontowana w profesjonalny sposób sprawi, że kaseton będzie doskonałą reklamą służącą przez lata.

Specjalne Realizacje

Zaprojektujemy i Wykonamy Unikalne Oznakowanie zgodnie z Twoimi indywidualnymi wymaganiami. Wspólnie dobierzemy Kolorystykę, Kształty, Oświetlenie, Umiejscowienie oraz Dodatki, aby Reklama Świetlna przynosiła Ci zyski przez lata. Posiadamy duże doświadczenie, dlatego z pewnością pomożemy Ci stworzyć idealnie dostosowane do twoich potrzeb kasetony świetlne. Producent takich rozwiązań powinien spełniać najwyższe oczekiwania klientów i właśnie tak podchodzimy do realizacji każdego zlecenia. Spraw aby Twój biznes stał się zauważalny i rozpoznawalny! Skontaktuj się z nami już dziś, a specjalnie dla Ciebie stworzymy profesjonalnie zaprojektowane i starannie wykonane kasetony reklamowe.

Galeria

Poniżej znajdują się nasze realizacje, przedstawiające różnego rodzaju kasetony reklamowe. Wśród nich znajdują się m.in. kasetony świetlne, winylowe oraz frezowane. Są one potwierdzeniem naszego profesjonalizmu, a także dowodem na to, że zaufały nam także znane i rozpoznawalne marki. Zachęcamy do przeglądania Zdjęć i Poszukiwania Inspiracji.

Napisz lub Zadzwoń do nas.

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje Pytania.


Wyślij Wiadomość

biuro@aktreklama.pl

Zadzwoń Teraz

Adrian: +48 887 661 887
Wyceny, Wizualizacje oraz Pozostałe Pytania

Adam: +48 605 581 219
Sprawy Techniczne i Montaże

AKTREKLAMA.PL

Wpis do CEIDG
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
Adrian Kubicki
47-270 Urbanowice
Kozielska 52
NIP: 749 208 65 82
Regon: 161454868